O nas

Firma istnieje od 30 lat. Specjalizujemy się w indywidualnych, nietypowych zamówieniach od aranżacji, poprzez projekty, do wykonawstwa i montażu.

Zatrudnienie znajdują u nas pracownicy z fachowym przygotowaniem w zakresie stolarstwa i rzeźbiarstwa. Wieloletnie doświadczenie, możliwości i umiejętności w branży pozwalają nam na szeroki zakres wykonawstwa każdego zlecenia, również projektu na specjalne życzenie klienta.

Wyroby powstają z różnych gatunków drewna o najwyższej jakości, jak dąb, orzech, jesion, lipa. Charakteryzują się one pięknem, solidnością ręcznego wykonania według starych zasad, wysoką jakością z zadbaniem o najmniejsze detale oraz atrakcyjną ceną. Wszystkie nasze prace są nowe i indywidualnie tworzone. Zdobią restauracje, bary, domy, kancelarie, biura, urzędy oraz kościoły.

Gwarantujemy wysoką jakość wykonywanych zleceń, bezpieczeństwo powierzonych danych osobowych i płatności. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas największym priorytetem, ponieważ są oni dla nas inspiracją do działania i motywacją do rozwoju naszej firmy.